Fermacell

Protipožární desky AESTUVER

Protipožární desky AESTUVER jsou cementem pojené desky z lehčeného betonu vyztužené skelnými vlákny. Jsou odolné proti vodě, mrazuvzdorné, extrémně odolné proti tlaku, s vysokou odolností v tahu za ohybu a snadno zpracovatelné.

Fermacell AESTUVER nabízí řešení požární ochrany pro stěny/stropy, obklady sloupů/nosníků, opláštění elektrotechnického vedení a vzduchotechniky, jakož i speciální konstrukce. Systém také nabízí protipožární těsnění dilatačních spár. Nehořlavé složení desek AESTUVER současně zabraňuje v případě požáru uvolňování toxických plynů a tvorbu kouře. Desky splňují požadavky nejvyšší kategorie použití typu X podle ETAG 018-1 a mohou být bez problémů použity v exteriéru zatíženém povětrnostními vlivy.

Sortiment programu Fermacell AESTUVER obsahuje mimo deskový materiál o různých tloušťkách také bohaté příslušenství v podobě kabelových a kombinovaných přepážek, ucpávek dilatačních spár a také technické příslušenství, jako například protipožární lepidla a tmely.

 

> > > Více o produktech naleznete na www.Aestuver.cz

Pokud máte zájem o produkty z protipožárního sortimentu fermacell AESTUVER, vyplňte prosím následující formulář a my Vám navrhneme řešení přímo na míru Vašim požadavkům.